O mne

15.11.2013Nájdete nás aj na FACEBOOKU
O mne
Krášliť ľudí bol môj sen od základnej školy. Touto prácou si ho plním.

Začínala som v salóne v kúpeľnom meste. Po dvoch rokoch som si prenajala miesto v Trenčíne, kde som zostala 3 roky. Súčasný salón som si podľa mojich predstáv upravila v roku 2007 a pôsobím v ňom dodnes. 

Ponúkam  konzultácie o vhodnom strihu a poradenstvo pre domácu starostlivosť o Vaše vlasy. Pri dotváraní krásy zákazníčok pracujem iba s dlhodobo overenými prípravkami, farbami, profesionálnym make-upom renomovaných svetových značiek a kvalít.

Preferujem jedinečnosť vytvorených účesov. Snažím sa, aby účes každej zákazníčky bol jedinečný a vytvorený len a len pre ňu.

Mám dlhoročné skúsenosti s tvorbou svadobných a spoločenských účesov, v líčení najnovších trendov na rôzne spoločenské udalosti ako plesy, stužkové, svadby či jednoduché decentné líčenie do práce.

Čas je pre každého veľmi dôležitý, ale čas venovaný Vášmu účesu a individuálny prístup je pre mňa prvoradý. Pracujem na objednávky, aby som naplno využila čas a mohla sa Vám tak plne venovať, spraviť Vás krásnou, bez zbytočného čakania.

V spolupráci s kozmetikou, správnym načasovaním termínov, tu vzniká možnosť venovať sa sebe na jednom mieste v jeden deň. Pre dlhšie plánované návštevy je aj možnosť parkovania.