Make-up

15.11.2013Nájdete nás aj na FACEBOOKU
Make-up
Potrebujete kvalitný make-up?
Potrebujete poradiť s líčením?

K tvorbe účesov a celkovému dotvoreniu osobnosti Vám ponúkam profesionálne líčenie s kvalitnou značkovou kozmetikou.

Dôležité udalosti bývajú často zachytené na fotografiách a na kamere. Správne líčenie preto musí spočívať vo vyzdvihnutí prirodzených čŕt tváre, musí dokonale sadnúť a odrážať imidž vyrovnanej ženy plnej istoty a sebadôvery. Dnešným trendom v líčení sa medze nekladú, ale je vždy treba prihliadať na celkovú vizáž. Vzhľad má pôsobiť sviežo a žensky.

Líčenie prispôsobujem udalosti, farbe šiat alebo napríklad aj kytici. V prvom rade bude podčiarkovať tri aspekty, akými sú odtieň Vašej pleti, Vaše ústa a oči.
Je dôležité vedieť, čo a kam naniesť, aké korekcie treba spraviť. V tom spočíva profesionálne líčenie. Nejde o počet farieb na viečku, ale byť nalíčená správnym,  pre Vás príjemným spôsobom a ukázať tak Vašu pravú krásu.

V salóne Vás dokážem dokonale pripraviť aj na Váš veľký deň, akým je svadba.

K perfektnému účesu patrí aj dokonalý make-up, ktorý spĺňa podmienky správneho líčenia. Je jemný, ale dostatočný na to, aby očné tiene mali správnu intenzitu počas celého Vášho dňa. Kvalitný make-up musí zniesť množstvo bozkov, či objatí, aby zostal neporušený, ak budete plakať. Budete predsa tá, ktorej budú patriť všetky pohľady.

Odporúčam i skúšku líčenia spolu s účesom, kde môžeme prekonzultovať každý krok, aby ste sa cítila dobre počas celého, pre Vás tak dôležitého dňa.
Príďte a vyskúšajte!